Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
Kiekis
Viso
Yra0daiktai į jūsų krepšelį. Krepšelyje yra 1 prekė.
Prekės viso
Viso pristatymas  Turi būti nustatyta
Viso
Tęsti apsipirkimą Pereiti prie apmokėjimo
Nauja Sumažinta kaina! FINISAR FTLF8524P2BNV-EB Multi-mode SFP Modulis-4.25 G-850NM-0,5 KM pluošto optinis siųstuvas-imtuvas Padidinti

FINISAR FTLF8524P2BNV-EB Multi-mode SFP Modulis-4.25 G-850NM-0,5 KM pluošto optinis siųstuvas-imtuvas

€13.92

Nauja prekė

Sąlyga Naujas ir Originalus
Prekės Pavadinimas SMTE
Modelio Numeris FTLF8524P2BNV-EB
Pakuotės Dydis 3cm x 3cm x 8cm (1.18in x 1.18in x 3.15in)
Įrenginio Tipas gabalas
Pakuotės Svoris 0.1kg (0.22lb.)

Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija. Daugiau informacijos ir techninių klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe paslaugos.

Žymos: optinis siųstuvas-imtuvas, optinio pluošto radijo stotelė, optinio pluošto, Pigūs optinis siųstuvas-imtuvas, Aukštos Kokybės šviesolaidinį radijo stotelė, Kinija optinio pluošto Tiekėjai.

Parašyti atsiliepimą

FINISAR FTLF8524P2BNV-EB Multi-mode SFP Modulis-4.25 G-850NM-0,5 KM pluošto optinis siųstuvas-imtuvas

FINISAR FTLF8524P2BNV-EB Multi-mode SFP Modulis-4.25 G-850NM-0,5 KM pluošto optinis siųstuvas-imtuvas

Panašūs produktai